Home

Producent akcesoriów budowlnaych

OFERTA


1. ART. GLAZURNICZE I DO TAPETOWANIA

Oferta firmy AJKA to także profesjonalne narzędzia do glazurowania i tapetowania. Jakość naszych produktów zorientowana jest na wysokie wymagania osób je stosujących. A to oznacza: wygodne i proste użycie, wysoki stopień bezpieczeństwa a przy tym niewygórowane ceny.

2. ARTYKUŁY MALARSKIE

Odpowiednio dobrane akcesoria malarskie ułatwią i przyspieszą każdą pracę. Ściany fasad i wnętrz domów mają różną powierzchnie, która wymaga użycia odpowiednio dobranych narzędzi – innych do powierzchni gładkich, a jeszcze innych do szorstkich, porowatych ścian fasad. Znajdą Państwo w naszej ofercie narzędzia odpowiednio do tych celów przygotowane.

3. ARTYKUŁY OCHRONNE I BHP

W trosce o bezpieczeństwo w miejscu pracy wprowadziliśmy do oferty podstawowe artykuły ochrony osobistej a wśród nich rękawic roboczych, nitrylowych i budowlanych, jak również okularów ochronnych, ubrań malarskich i masek przeciwpyłowych oraz nakolanników ochronnych.

4. ARTYKUŁY RÓŻNE

Wszystko to czego nie udało się Państwu znaleźć dotychczas w naszej ofercie znajdziecie Państwo tutaj: m.in. piły i brzeszczoty, bogatą ofertę miar zwijanych oraz składanych, zróżnicowaną ofertę kłódek ,wyciskacze do silikonów, mas i pianek, zszywacze wraz z wyposażeniem i wiele wiele innych.

5. ARTYKUŁY ŚCIERNE

Prezentowane przez nas artykuły ścierne spełniają najwyższe wymagania w zakresie szlifowanej powierzchni, wytrzymałości oraz wydajności szlifowania. Oferowane materiały ścierne znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym, drzewnym i metalowym. Są dostępne na różnych nośnikach w różnych wymiarach, granulacjach, do wszelkiego rodzaju procesów szlifowania.

6. ARTYKUŁY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

To najnowszy dział w naszej ofercie. Ciągle wzbogacany i aktualizowany. Szeroki asortyment kratek wentylacyjnych o różnorodnym zastosowaniu – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

7. FOLIE, MATY, TEKTURY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór foli malarskich i budowlanych, worki na odpady oraz folie stretch w najbardziej popularnych rozmiarach. Wszystkie nasze folie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu doskonale spełniają swoją rolę.

8. KIJE I TRZONKI

Tutaj będzie krótki opis danej kategorii. Tutaj będzie krótki opis danej kategorii. Po kliknięciu w przycisk poniżej "Sprawdź ofertę" przeniesie nas do zakładki z produktami danej kategorii.

9. NARZĘDZIA BUDOWLANE

Zastosowanie materiałów wysokiej klasy oraz wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych sprawia, że narzędzia marki GOLD TOOL zapewniają znaczną wygodę oraz precyzję podczas wykonywanej pracy.

10. NARZĘDZIA OGRODNICZE

Pielęgnacja roślin ogrodowych  i balkonowych to dużo pracy, ale też ogrom radości. Aby tą pracę ułatwić wzbogaciliśmy naszą ofertę o węże i akcesoria do podlewania Do sezonowego przycinania gałęzi drzew i krzewów oraz trawy polecamy dostępne u nas sekatory i nożyce. Podstawowe narzędzia ogrodnicze ułatwią i uprzyjemnią wykonywanie prac.

11. PĘDZLE

Pędzle wykonujemy seryjnie ale także na indywidualne zamówienia Proces produkcyjny naszych pędzli jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu osiągamy ich wysoką jakość oraz powtarzalność. Dbając o jakość naszych produktów, używamy jedynie wyselekcjonowanego drewna oraz najlepszych włókien szczotkarsko – pędzlarskich.

12. SZCZOTKI

Od początku działalności firmy produkujemy szczotki. Szczotki i zmiotki domowe do zamiatania z naturalnym włosiem, jak również zamiatacze z mieszanki i tworzywa sztucznego , miotły do sprzątania terenów zewnętrznych oraz bogatą ofertę akcesoriów.

13. TAŚMY

Marka GOLD TOOLS pod którą sprzedajemy nasze taśmy cieszy się już od lat dobrą opinią na rynku art. malarsko budowlanych. Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości taśmy specjalistyczne, a wśród nich m.in. malarskie taśmy maskujące , taśmy dwustronnie klejące, taśmy naprawcze. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują taśmy do łączenia i naprawy płyt gipsowo kartonowych, w tej kategorii to nasz sztandarowy produkt.

Nasza firma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. W zakładce NOWOŚCI znajdziecie Państwo naszą najnowszą ofertę produktową.

W zakładce PROMOCJE zamieszczamy produkty w promocyjnej cenie. Zniżki nawet do -50%!

AKTUALNOŚCI