O firmie

AJKA JEST DZIAŁAJĄCĄ OD 1984 ROKU FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PRODUKCJI I DYSTRYBUCJI NARZĘDZI MALARSKO-BUDOWLANYCH.

ATUTEM FIRMY JEST

najnowocześniejszy
park maszynowy

Atutem firmy jest najnowocześniejszy park maszynowy w naszej części Europy, oparty na autorskich rozwiązaniach technologicznych Właściciela. Wartym podkreślenia jest fakt, iż wszystkie elementy składowe wyrobów produkujemy we własnym zakresie.

SIŁĄ FIRMY SĄ

młodzi, wykwalifikowani
i zaangażowani ludzie

Siłą naszej firmy są młodzi, wykwalifikowani i zaangażowani w swoja pracę ludzie, którzy zapewniają profesjonalną i rzetelna obsługę w miłej atmosferze.

POSIADAMY

zaplecze magazynowe
o wysokim składowaniu

Nowoczesne zaplecze magazynowe o wysokim składowaniu pozwala nam na efektywne i szybkie reagowanie na Państwa potrzeby. Większość zamówień realizujemy w 24h.

NASZA OFERTA TO

ponad 2000 produktów

W ofercie posiadamy ponad 2000 produktów, wykorzystywanych do prac malarskich, budowlanych i remontowych. Od 2017 w naszej ofercie posiadamy także narzędzia i artykuły ogrodnicze oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ OBEJMUJE
DWA SEGMENTY:

SEGMENT PRODUKCYJNY

W segmencie produkcyjnym duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, używając wyłącznie wyselekcjonowanego drewna bukowego oraz najlepszych włókien szczotkarko-pędzlarskich. Dzięki systematycznej modernizacji linii produkcyjnych, możliwy jest stały wzrost konkurencyjności jakościowej i cenowej oferowanych przez nas produktów.

SEGMENT HANDLU

W segmencie handlu i dystrybucji wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzając naszą ofertę handlową. Gwarantujemy niezwykle konkurencyjne ceny, a przy większych zamówieniach udzielamy bardzo korzystnych rabatów.