Pułapka na krety z sygnalizatorem

Index: 9981

8.88 

В наличии

Артикул: 9981 Категория:

Описание

Żywołowna pułapka na krety i nornice to prosty i humanitarny sposób na pozbycie się z ogrodu tych uciążliwych ssaków. Pozwala na zabezpieczenie obszarów zieleni takich jak ogrody, warzywniaki, trawniki. Prosta konstrukcja żywołapki zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Brak baterii umożliwia działanie pułapki przez cały rok w każdych warunkach pogodowych. Kretołap pozwoli skutecznie pozbyć się kretów i nornic z ogrodu. W przypadku występowania większej ilości szkodników należy rozmieścić większą ilość pułapek.

Łatwa w użyciu

Łapka na krety zbudowana jest z rurki PCV z obustronnie zamontowanymi zapadkami. Pułapkę należy umieścić w korytarzu używanym przez kreta do przemieszczania się pod ziemią. Kret, który wejdzie do pułapki nie może już z niej wyjść, gdyż zapadki można otworzyć tylko od zewnętrznej strony. Ten prosty mechanizm stanowi o skuteczności i niezawodności mechanizmu żywołapki na krety. O złapaniu kreta sygnalizuje zmiana położenia sygnalizatora. Pamiętając, że kret to zwierze podlegające ochronie złapane do żywołapki krety należy wypuścić poza obszarem konfliktowym.
Stosowanie:

Na długość pułapki należy odkryć podziemny kanał, którym poruszają się krety lub nornice. Istotne jest, aby zrobić to starannie – tak, aby kanał był odpowiednio oczyszczony i przede wszystkim drożny.
Kolejnym krokiem jest umieszczenie w odkrytym kanale pułapki. Trzeba to zrobić sygnalizatorem do góry, aby nie zasypała się ziemia.
Sygnalizator należy następnie ustawić w poprzek pułapki i przykryć czarną folią. Zmiana jego położenia może oznaczać, że w łapkę złapał się szkodnik.